Катерина Білоха
мама Демида
В садку дуже хороший колектив і тепла атмосфера. Для мене, як для мами, найголовніше, що моя дитина ходить в садок з задоволенням!
Оксана Стенько
мама Петрика
Моя дитина сприймає садочок як родинне коло і з радістю щоранку біжить. Мені здається, що більше слів не треба)) Колектив уважний , креативний і професійний!
Світлана Гречко
мама Аліси
Нам подобається садочок, бо дитина з радістю кожен ранок бажає іти до садочку знов і знов. Дуже тепла та приємна атмосфера, багато цікавих занять, турботливі праівники.
Анна Орєхова
мама Лєри та Насті
Нам полюбився садочок , тому що вихователі справжні професіонали, що люблять своє діло і це відчувається в атмосфері доброзичливості, що панує в коллективі, завдяки чому моя молодша донька з першого дня з легкістю приєдналася до веселої та дружної родини "Ясеня". Найголовнішим показником якості для нас стало бажання дітей прокидатися вранці і йти до садочка з посмішкою)
Анна Чобур
мама Колі
Хочу висловити подяку нашим чудовим вихователям та дружньому колективу нашого дитсадочка «ЯсенЯ», які беруть участь у вихованні наших діток. Я дуже задоволена нашим садочком. З якою любов’ю , уважністю вони відносяться до дітей. Їхня методика виховання дуже впливає позитивно на розвиток дитини. Їхня турбота, ласка, як вони знаходять підхід до дитини. Праця вихователя багато чого варта. Низький уклін Вам і подяка за те, що ви робите для дітей. Нехай Ваш внесок у дитячі душі відгукнеться добрим ехом!!!!! Велике Вам усім спасибі!!!!
Інна Носик
мама Захарчика
Ходимо до садочку вже 1,5 роки, віддали синочка в 1 рік, дуже хвилювались як він такий маленький буде сам залишатися без батьків, але, як виявилось, зі справжніми фахівцями все пройшло спокійно. Хочу сказати велике дякую за Вашу працю і вклад в наших діточок. Наш синок дуже гарно розвивається, почав рано розмовляти, співає пісні. Щоденно приносимо додому вироби і малюнки! До кожного свята в календарі – приємні сюрпризи!
Вікторія Лобусова
мама Роксани
В порівнянні з державним садочком, який відвідувала моя старша дитина - у мене найкращі враження. Дитину поважають, розвивають як особистість і розважають - тому донька хоче повертатись до садочку знов і знов.
Іван Невеселий
тато Соні
Моя донька завжди радісна і усміхнена, коли я її забираю ввечері з "ЯсенЯ". І це для мене найкращий критерій оцінки роботи центру!
Наталія Святуха
мама Соні
Наша сім'я задоволена центром "ЯсенЯ". Відвідуючи його вже 3 роки, наша донька щодня розповідає щось нове та цікаве - добрі віршики та пісеньки. Також їй дуже подобається ліплення глиною. Ми дуже вдячні усьому колективу за тепле та добре відношення за ці роки. Ми впевнені що в її душі назавжди залишиться часточка цього дитсадочка.
Вікторія Дружко
мама Вероніки
Враження найпозитивніші. Дякую за розвиток творчого початку в наших дітках, цікаві вироби і особливе дякую за звіти в viber!
Прокоф'єва Альона
мама Насті
Моя дитина ходить в садочок з величезним задоволенням. Дякую вам за це!
Вікторія Крутоус
мама Вані
Дитині дуже подобається ходити до садочка, а для нас це дуже важливо.