Золотий ключик, який батьки добирають до дитячого серця та душі, добирають вчасно і правильно – це ключ до розуміння того, що відбувається з дитиною і навколо неї.

   Діти дуже часто своїми діями, реакцією, емоціями передають світу якісь приховані повідомлення. Батьки мають бути першими психологами власної дитини і вловити своїм шостим чуттям, прочитати між рядків, відчути батьківською інтуїцією, піймати невловиме, коли дитину щось турбує.

          Ми, дорослі, частіше надаємо більшого значення матеріальному в житті ніж духовному. Так само і в питаннях виховання наших дітей. Набагато важливіше для дитини коли з нею говорять на рівних, ніж читають нотації, коли говорять «Дякую!», «Пробач!»; коли всією родиною проводять спільно вечір за улюбленою грою, переглядом сімейного фотоальбому або улюбленого родинного фільму.

        Сімейні традиції, ритуали, звички, спільні справи, те особливе, що ми, дорослі, робимо разом з нашими дітьми, перетворюють кожну родину на особливу родину, особливу країну щасливого дитинства і батьківства.

         Найкраще і найцінніше, що є в нашому житті – наші діти, родина, щирі і теплі взаємини з гарними людьми, кохання,  здоров’я… – все це та багато іншого за гроші не купується.

         Найкращими батьками є не ті, хто більше заробляє грошей; не ті, хто більше купує іграшок та іншого своїм дітям. Найкращі батьки  – це ті, хто проводить зі своїми дітьми більше часу, хто просто спілкується з ними, хто дарує їм насправді цінні подарунки – свій час, свою увагу, свою любов.

        Особливі дорослі  – це мудрі люди, які змогли виконати своє особливе призначення: створили навколо своїх дітей особливий простір щирої любові та виростили своїх дітей здоровими, успішними, щасливими та життєрадісними людьми.

       Давайте докладемо максимум зусиль для того, щоб наші діти точно знали і були впевнені, що родина – це найбезпечніше, найрідніше, найсвітліше місце на Землі, де тебе завжди люблять і підтримають. Давайте зробимо все, щоб наші діти ніколи навіть подумати не могли, що їх  не люблять і вони не потрібні.

Це в наших з вами руках!!!!0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.