Послуги психолога в ДЦФІРО ЯсенЯ

  • Індивідуальні консультації
  • Групова ігрова терапія
  • Ресурсні групи для мам і тат
  • Психологічний супровід навчального процесу

Індивідуальні консультації

В житті кожна людина стикається із ситуаціями, які викликають багато суперечних почуттів. Уявляєте, скільки раз на день в такому положенні опиняються батьки? Скільки питань постають перед мамою і татом, які виховують маленьку особистість, скільки рішень потрібно прийняти за одну одиницю часу, скільки мисленнєвих операцій провести, аналізуючи поведінку дитини, партнера і власну… Чи призводить це до позитивних змін? А може тільки підсилює розгубленість та втому?

В садочку ЯсенЯ є людина, якій можна довірити найпотаємніші куточки своєї душі – психолог. Під час психологічної консультації на вас чекає затишок, внутрішній комфорт, можливість бути почутим та зрозумілим. Питання, які здаються занадто складними будуть розібрані та опрацьовані, а ви – збагачені натхненням та наповнені ресурсом.

Групова ігрова терапія

Для багатьох не секрет, що дитина може вивчати навколишній світ тільки граючись. Вчені, які досліджували дитячу гру знайшли багато її напрямків та форматів: від предметно-маніпулятивних до режисерських, себто комбінаційних ігор.

Ми, в дитячому садку ЯсенЯ, розуміємо, яким скарбом володіють наші діти, та намагаємося берегти його, як найціннішу річ у всьому світі. Ми точно знаємо, що дитяча гра може бути насправді цілющою. Тому в нашому дитячому садку ЯсенЯ існує окремий вид активності, а саме – ігрова терапія.

Фаховий психолог, що супроводжує заняття з ігрової терапії, стає справжнім учасником цього неймовірного дійства – гри! Кожна групова зустріч – це подорож у яскравий дитячий світ. Дітям дається можливість, у вільному виборі гри та творчості на занятті, позбутися негативних емоцій та напруження яке вони створюють.

Ігрова терапія для дітей в садочку ЯсенЯ – це наче чарівна казка у багатьох діях!

Ресурсна група для мам

Як ми звикли сприймати дитячий заклад? – Як місце для дітей, наповнене всілякими активностями, розвиваючою діяльність, тощо. А як щодо батьків?

В дитячому садочку-центрі ЯсенЯ ми подбали про це, створивши групові зустрічі для матусь – ресурсна група.

Ресурсна група – це не збори батьківського комітету, не обговорення поточних питань в дитячому садочку, й не аналіз поведінки дитини під час розвиваючих занять.

Ресурсна група – це, свого роду, вилучення матусі з буденного життя за для того, щоб приділити декілька якісних годин собі.

Ресурсна група – це простір для мам, наповнений взаєморозумінням, взаємопідтримкою; безпечний та комфортний.

Для кого ресурсна група на базі дитячого садочку ЯсенЯ?

  • Для матусь, у яких одна, або більше дітей;
  • для заміжніх або розлучених;
  • для матусь, що працюють або тих, хто реалізується в домашньому господарстві;
  • для всіх нас – МАТУСЬ!

Ці зустрічі – особливі! Саме тут на вас чекають:

  • Міні-лекторій;
  • дискусії за темою;
  • практичне опрацювання;
  • розбір особистих ситуацій. 

В нашому садочку ЯсенЯ ми дбайливо ставимося до всіх учасників процесу виховання дитини, тому й створили окремий гармонійний простір для матусь, а також плануємо й для татусів;)

Психологічний супровід в садочку в період адаптпції

Коли сім`я вирішує, що час вже дитині почати відвідувати дитячий садочок, тоді всі її члени стикаються із тривогою щодо того, як дитина адаптується, як до неї будуть ставитися вихователі, чи приймуть інші діти в свій, вже створений колектив, та чи буде їхня дитина щаслива в цьому закладі. Батьківські перестороги звичайно є природньою реакцією на новий етап життя маляти.

В дитячому садочку ЯсенЯ ми врахували цей складний процес для всієї сім`ї, саме тому створили психологічний супровід для дитини. Що це таке?

Перш за все – це співбесіда з батьками на предмет з`ясування їхнього ставлення до самої ситуації, їхнього настрою та готовності допомагати дитині в адаптації.

Далі – це залучення одного з батьків в навчальний та ігровий процеси за для того, щоб показати дитині безпечне середовище, якому довіряє найважливіша людина.

І наостанок – м`яко виводимо з простору маму чи тата, які були поруч в період адаптації дитини до садочка. Це дає можливість нетравматичному, поступовому введенню дитини в новий і цікавий світ дитячого садка.