Чому ми відкрили Дитячий Розвиваючий Центр «ЯсенЯ»?

Україна не стоїть осторонь  від глобальних процесів які стрімко поширюються в усьому світі. Світом розгорнулася епоха швидкісних комунікацій. Все людство вже відчуло на собі її потужний поштовх. Він спричинив справжню ланцюгову реакцію глобальних революційних змін в усіх галузях життєдіяльності людства. Мільярди людей, разом з можливістю особистого спілкування без кордонів, отримали можливість дистанційного доступу до багатьох найкращих освітніх послуг майже з «перших рук». Світом вже крокує нова революція – революція в навчанні. Вона стрімко рухається усіма країнами і континентами. Бо більшість країн вже відчули головну потребу нової епохи у великій кількості інтелектуально розвинутих, креативно мислячих, фізично здорових та морально відповідальних за долю всієї планети, людей. Стало очевидним, що долю щасливого майбутнього будь якої національної держави, та й людства в цілому, у найближчий час, буде вирішувати ефективний розвиток їх інтелектуальних сил. І поява нашого Дитячого розвиваючого центру «Ясеня» була свідомою  відповіддю на цю потребу. Потребу  в сучасних новітніх освітніх програмах  і підходах  до навчання.

Помітнішою стала ще одна світова тенденція глобалізованого Інтернетом світу – бажання більшості людей, зберегти свою етнічну і культурну унікальність  та водночас мати здатність  до позитивних комунікацій між народами і націями. Вони відчувають і розуміють, що кожен, навіть самий маленький народ, є цінною перлиною всесвітньої культури. Своєю присутністю він зберігає її розмаїття. Зникнення будь-якого народу, це величезна втрата частинки всесвітнього культурного простору. Світ цікавий і цінний своєю різноманітністю.

Для сучасної України, нажаль, актуальним і важливим залишається питання збереження самого українського народу – носія унікальної національної культури, який піддався жорсткій і нещадній асиміляції культурами інших народів на своїх національних територіях.  Тому другою причиною появи Дитячого розвиваючого центру «Ясеня»  була відповідь на бажання багатьох українців повернути своїм дітям свою національну ідентичність. Повернути їм їх коріння і надати   можливість бути тими, хто собою продовжить рід українського  народу і гідно буде представляти його світовій спільноті.

Саме тому Дитячий Центр Формування і Розвитку Особистості (ДЦФіРО) «ЯсенЯ» існує і активно розвивається як сучасне освітнє і національне українське середовище, яке своєю місією бачить: підтримати дітей в їх бажанні пізнавати себе і світ, розкриваючи їх вроджену  геніальність і унікальність.

Наша місія – навчити дітей бути щасливими та реалізованими в світі, який динамічно змінюється.

Наша мета – створити українське середовище для екологічного виховання щасливої, творчої та самодостатньої особистості.

Наші цілі – граючи з дитиною, ми направляємо її розвиток на розкриття її геніальних здібностей, надбання корисних навичок та вмінь, якими вона буде користуватися все своє життя:

самостійно навчатися

швидко приймати рішення

творчо вирішувати завдання

креативно та системно мислити

ефективно діяти та легко і позитивно спілкуватися будь з ким.

Базовим системним підходом до розвитку дітей ми використовуємо авторську Програму «Світлячок» Н.В. Імбицької за якою успішно працюють система центрів в Дніпрі, Одесі, Київі.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ ЯСЕНЯ?

  1. Ми спілкуємось і навчаємось українською мовою. Ваша дитина матиме нагоду в невимушеній ігровій формі опанувати рідну мову, сформувати широкий словниковий запас і вільно його використовувати.
  2. Наш базовий принцип у вихованні – повага до особистості дитини. Педагоги-психологи центру «ЯсенЯ» вміють побачити і розвинути приховані здібності і таланти, які має кожна дитина.
  3. Пізнаємо світ, граючись. Всі методики, які використовуються в центрі «ЯсенЯ» є сучасними, комплексними та апробовані багаторічною практикою досягнень світової і вітчизняної педагогіки, а також адаптовані до вікових потреб дітей.
  4. Ми усвідомлюємо індивідуальність кожної дитини і створюємо для батьків органайзер успіхів і досягнень. Психологи та педагоги центру надають песрсональні рекомендації щодо підтримки дитини на шляху її розвитку.