Світлана Шульга
FOUNDER

Створити для наймолодших дітей українське національне середовище з сучасними педагогічними технологіями було моєю давньою мрією, оскільки сама я не мала такої можливості в штучно зрусифікованому місті. Зараз я щаслива тим, що є тією людиною, яка своїм вкладом та творчою діяльністю створює можливість маленьким українцям, перебуваючи в своєму рідному середовищі, отримувати сучасний розвиток і освіту.    

Євгенія Ладигіна
CO-FOUNDER, CEO

Наш світ вцілому і Україна зокрема щодня все більше і більше потребують людей з глобальним типом мислення - генералістів, здатних ефективно реагувати на нові виклики сучасності, які водночас будуть щасливими та успішними. Мене надзвичайно надихає бути частиною проекту, який створює такі передумови для наших діток, кожен з яких має достатньо талантів в майбутньому змінити світ на краще.

Вікторія Голуб
АДМІНІСТРАТОР

Моя мета полягає в тому, щоб наш центр забезпечував маленьким відвідувачам освітньо-розвиваючі послуги та догляд на найвищому рівні, а батьки мали грунтовний зворотній зв'язок стосовно успіхів своїх маленьких талантів. Щодня я дбаю, щоб наша дружна команда педагогів, діток та батьків співпрацювала як єдиний злагоджений механізм і досягала найвищих висот в реалізації своїх цілей.

Оксана Імшиницька
КУХАР ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ

Я професійний кухар з багаторічним досвідом, але приготування їжі для діток - це абсолютно особливий та відповідальний для мене досвід! Вони найвдячніші дегустатори, для яких я постійно вигадую різноманітне та збалансоване меню зі смачними та естетично оформленими стравами. Найбільша радість для мене - це пусті тарілки і вдячні посмішки. Особливо мене надихає залучення самих дітлахів до кулінарної творчості.

Юлія Дробот
ВИХОВАТЕЛЬ, ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ПІДГОТОВКИ ДО ШКОЛИ, КУРАТОР 4-Ї ГРУПИ

На заняттях з англійської, що проходять в діяльнісно-ігровій формі, ми не лише вивчаємо іноземну мову, а й разом пізнаємо світ, вчимося взаємодіяти, розуміти себе та оточуючих, розвиваємо креативність та емоційний інтелект. Зі старшими вихованцями, готуючись до школи, ми занурюємось в новий та ще недосліджений світ букв та цифр. Моє педагогічне кредо - "Людина починається з дитини".

Інна Білуха
ВИХОВАТЕЛЬ, ПЕДАГОГ РАННЬОГО РОЗВИТКУ, КУРАТОР 3-Ї ГРУПИ

Вихователь - це дивовижна професія для творчих та креативних людей, яка дає можливість зазирнути в  чарівну та цікаву «країну дитинства». Завдання вихователя – не зруйнувати цю дитячу ілюзорність, а влитися в неї, щоб розмовляти з дітьми однією мовою, адже тоді дитяча фантазія щодня трансформується в нові корисні вміння. Розкриваючи дитячі таланти, я сама почуваюсь наповненою та щасливою.

Ірина Шевцова
ВИХОВАТЕЛЬ, ВИКЛАДАЧ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА ЛФК, КУРАТОР 2-Ї ГРУПИ

Заняття з фізичної культури проходять в ігровій формі та мають розвиваючу і корекційно-профілактичну спрямованість. Заняття спортом та здоровий спосіб життя - інструменти розвитку не лише тіла, а й мозку та психоемоційної сфери будь-якої людини, тому важливо сформувати ці звички ще в ранньому дитинстві. Задоволена своєю роботою, коли діти виходять зі спортивної зали перш за все зі щасливими обличчями.

Катерина Ярмула
ВИХОВАТЕЛЬ, ВИКЛАДАЧ МУЗИКИ, ЛОГОПЕД, КУРАТОР 1-Ї ГРУПИ

Вважаю себе творчою особистістю, полюбляю створювати щось цікаве для малят, отримувати результати і не зупинятися на досягнутому. Для мене музика - це інструмент, який дозволяє розвинути творчі здібності, створити відповідний настрій та дати дітям загальноестетичне мистецьке виховання. Завжди намагаюсь обирати найкращі підходи для наших вихованців, адже одна з них - моя власна донечка.

Ганна Кулинич
ПОМІЧНИК ВИХОВАТЕЛЯ

Не буду багато говорити про себе, адже більшої уваги заслуговують діти, які ставлять перед нами нові й цікаві завдання. Я щиро вдячна всім вихованцям дитячого центру “ЯсенЯ” за те, що вчать мене дивитися на світ дитячими очима, повними світла та радості, за те, що вчать говорити правду, адже дітей не введеш в оману. Дякую їм за їх невичерпну фантазію та натхнення рухатися разом до нових вершин!

Лариса Тіщенко
ПОМІЧНИК ВИХОВАТЕЛЯ

Дитячий світ різноманітний, багатий, цікавий та безмежний. Мені подобається працювати з дітьми та занурюватись в нього, бо вони справжні. Даруючи дітям свою любов і тепло, я натомість отримую величезний заряд позитивних емоцій. Коли я бачу сяючі очі діток, в яких цілий світ, очі, які схоплюють кожне твоє слово, твій погляд, твій жест, то я відчуваю величезну відповідальність, але водночас розумію, що я на своєму місці!

ЗАЛУЧЕНІ ПЕДАГОГИ, ВИКЛАДАЧІ ГУРТКІВ ТА СЕКЦІЙ

Олена Власюк
ТРЕНЕР З АКРОБАТИКИ

Я кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри гімнастики. Як тренер з акробатики, вимагаю дисципліни та уваги на тренуванні. На заняттях пропоную до виконання вправи, що сприяють розвитку гнучкості, сили та координаційних здібностей дитини, а також комплекс для формування правильної постави та профілактики плоскостопості. Прагну зробити заняття яскравими та цікавими для успішного виховання працьовитості, наполегливості, впевненості в собі, відповідальності.

Юрій Дірявка
ТРЕНЕР З ШАХІВ

Кожній людині Бог дає свої таланти, свої грані. Їх треба розвивати. Шахи - це не просто гра, це - філософія. Вони розвивають фантазію, увагу, вміння програвати і вигравати, плекають повагу до суперника. Сприяють покращенню критичного і анатіличного мислення. Діти змінюються, ростуть, розвиваються, коли починають займатися шахами. Це дуже приємно спостергіати, в цьому неймовірно брати участь. Гасло шахової федерації "Ми одна сім'я". І це спарвді так.

Леся Скорик
ВИКЛАДАЧ АКТИВНОГО ЧИТАННЯ

Люблю свою Батьківщину, плекаю її мову, обожнюю викладати українську для всіх: починаючи від немовлят і закінчуючи людьми солідного віку. За освітою - журналіст. 10 років займаюся викладанням української мови та літератури. Друга пристрасть мого життя - читання. Для "ЯсенЯ" обидві мої пристрасті поєднала - проводжу для діток активне читання, збагачуючи словниковий запас і розвиваючи уяву вихованців.

Віктор Чумак
ВИКЛАДАЧ ГОНЧАРСТА

Я майстер народного мистецтва. Мені подобається слухати спів пташок, гудіння бджіл, вдивлятися в нічне небо вишукуючи різні сузір’я. Дуже люблю природу, вона мене надихає. Цю любов передаю дітям через природний матеріал – глину, вчу їх бачити в звичайному незвичайне. Це дуже захопливе дійство - спостерігати як в дитячій уяві народжуються різні образи, а потім знаходять своє відображення в гончарних роботах.

Віта Саніна
ВИКЛАДАЧ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Я викладач живопису, малюнку, композиції та прикладного мистецтва. Маю вищу освіту, спеціаліст вищої категорії. Стаж роботи – 25 років. Дітки – це моє натхнення, а робота з дітьми – це щоденна творчість. На своїх заняттях навчаю базовим поняттям живопису та малювання, показую гру кольору та різні техніки. Найбільше задоволення - це бачити, як відкривається величезний потенціал кожного із маленьких учнів.