Світлана Шульга
FOUNDER

Створити для наймолодших дітей українське національне середовище з сучасними педагогічними технологіями було моєю давньою мрією, оскільки сама я не мала такої можливості в штучно зрусифікованому місті. Зараз я щаслива тим, що є тією людиною, яка своїм вкладом та творчою діяльністю створює можливість маленьким українцям, перебуваючи в своєму рідному середовищі, отримувати сучасний розвиток і освіту.    

Дар'я Гіржа
Керівник

Наш світ вцілому і Україна зокрема щодня все більше і більше потребують людей з глобальним типом мислення - генералістів, здатних ефективно реагувати на нові виклики сучасності, які водночас будуть щасливими та успішними. Мене надзвичайно надихає бути частиною проекту, який створює такі передумови для наших діток, кожен з яких має достатньо талантів в майбутньому змінити світ на краще.

Тетяна Батанцева
Педагог з підготовки до школи, філолог, письменниця, поетеса
Працюю з дітьми вже достатньо довго, щоб остаточно зрозуміти правильність свого вибору професійного шляху. Однією з основ здорового виховання дітей є та вербальна і невербальна мова, якою ми з ними говоримо, читаємо казки, навчаємо вимовляти перші слова, виражати свої почуття та емоції. Наразі у співавторстві з дитячим психологом ми розробляємо проєкт збірки психотерапевтичних казок для дітей. Плануємо створити яскраву, корисну й мудру книгу казок не тільки для малечі, а й для їхніх батьків, бо дитинство - це особливий період формування особистості, доторкнувшись до якого дорослі стають щасливішими.
Валерія Ватюк
Вихователь
Кожне слово вихователя повинно нести в собі добро, справедливість, красу – в цьому суть наших повчань.Вихователь, який прагне позитивно впливати на дитину, має багато знати, бути творчою і водночас терплячою людиною, знатною до самовдосконалення.

ЗАЛУЧЕНІ ПЕДАГОГИ, ВИКЛАДАЧІ ГУРТКІВ ТА СЕКЦІЙ

Олена Власюк
ТРЕНЕР З АКРОБАТИКИ

Я кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри гімнастики. Як тренер з акробатики, вимагаю дисципліни та уваги на тренуванні. На заняттях пропоную до виконання вправи, що сприяють розвитку гнучкості, сили та координаційних здібностей дитини, а також комплекс для формування правильної постави та профілактики плоскостопості. Прагну зробити заняття яскравими та цікавими для успішного виховання працьовитості, наполегливості, впевненості в собі, відповідальності.

Юрій Дірявка
ТРЕНЕР З ШАХІВ

Кожній людині Бог дає свої таланти, свої грані. Їх треба розвивати. Шахи - це не просто гра, це - філософія. Вони розвивають фантазію, увагу, вміння програвати і вигравати, плекають повагу до суперника. Сприяють покращенню критичного і анатіличного мислення. Діти змінюються, ростуть, розвиваються, коли починають займатися шахами. Це дуже приємно спостергіати, в цьому неймовірно брати участь. Гасло шахової федерації "Ми одна сім'я". І це спарвді так.

Леся Скорик
ВИКЛАДАЧ АКТИВНОГО ЧИТАННЯ

Люблю свою Батьківщину, плекаю її мову, обожнюю викладати українську для всіх: починаючи від немовлят і закінчуючи людьми солідного віку. За освітою - журналіст. 10 років займаюся викладанням української мови та літератури. Друга пристрасть мого життя - читання. Для "ЯсенЯ" обидві мої пристрасті поєднала - проводжу для діток активне читання, збагачуючи словниковий запас і розвиваючи уяву вихованців.

Віктор Чумак
ВИКЛАДАЧ ГОНЧАРСТА

Я майстер народного мистецтва. Мені подобається слухати спів пташок, гудіння бджіл, вдивлятися в нічне небо вишукуючи різні сузір’я. Дуже люблю природу, вона мене надихає. Цю любов передаю дітям через природний матеріал – глину, вчу їх бачити в звичайному незвичайне. Це дуже захопливе дійство - спостерігати як в дитячій уяві народжуються різні образи, а потім знаходять своє відображення в гончарних роботах.

Олександр Сулейманов
Тренер національного бойового мистецтва Спас
Сулейманов Олександр Сегійович: переможець у номінаціях «Тренер року», «Майстерність», та почесної номінації «Відданість своїй справі», віце-президент Обласної федерації українського національного бойового мистецтва "Спас", майстер спорту України, головний суддя змагань з рукопашу "Спас".